08.08.2018

Договір про співробітництво та координацію з МБФ «Вертикаль»

В рамках розширення партнерської мережі по мобілізації спільноти ЛВН, 8 серпня пройшла зустріч між БО БФ «ВОЛНА» і МБФ «Вертикаль». Олег Димарецький розповів про діяльність «ВОЛНИ», історію створення та візію на майбутнє. Обговорили важливість комунікації між організаціями, де НУО можуть об’єднати свої зусилля для допомоги людям.

«Оскільки один з проектів МБФ «Вертикаль», що реалізується за підтримки МБФ «Альянс Громадського Здоров’я», спрямований на соціальний супровід пацієнтів ЗПТ в Київській області, ми обговорили розвиток спільноти ЛЖН і проблеми ЗПТ зокрема у Фастові. В результаті зустрічі було підписано договір про співробітництво та координацію «, — заявив Олег Димарецький після зустрічі.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

Array ( [form] => formTpl [snippet] => FormIt [frontend_css] => [[+assetsUrl]]css/default.css [frontend_js] => [[+assetsUrl]]js/default.js [actionUrl] => [[+assetsUrl]]action.php [formSelector] => ajax_form [objectName] => AjaxForm [hooks] => FormItSaveForm,email [emailSubject] => Заявка с сайта [emailTo] => olegdumar@gmail.com [emailFrom] => info@volna.in.ua [emailTpl] => emailTpl [customValidators] => phoneValid [validate] => name:required,phone:phoneValid,email:required [validationErrorMessage] => УВАГА<br>У формі помилки, виправте їх [successMessage] => ДЯКУЄМО<br>Ваше звернення відправлене [vTextRequired] => Заповніть це поле )

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені