05.02.2019

Міжсекторальна робоча зустрічі у «Центрі психічного здоров’я і моніторингу наркотиків і алкоголя МОЗ України»

“Ми як спільнота хочемо мати правдиву інформацію про реабілітацію, щоб люди з наркозалежністю змогли отримувати ефективні послуги з реабілітації без порушення прав, утримування та приниження”, — заявила Велта Пархоменко (Vielta Parkhomenko), консультантка з мобілізації БО БФ “ВОЛНА”. 30 січня вона та Олег Дымарецкий (Oleg Dymaretsky), директор організації взяли участь у міжсекторальній робочій зустрічі у «Центрі психічного здоров’я і моніторингу наркотиків і алкоголя МОЗ України». На зустрічі також були присутні представники Національна Гаряча Лінія з питань реабілітації нарко та алкозалежних, реабілітаційних центрів.

Спеціалісти обговорили існуючі проблеми у сфері реабілітації та подальші кроки для їх вирішення.

“Прийнято рішення об’єднати зусилля з метою створення єдиного інформаційного реєстру реабілітаційних центрів України з можливістю моніторингу якості послуг”,- заявила Вєлта Пархоменко після зустрічі.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

Array ( [form] => formTpl [snippet] => FormIt [frontend_css] => [[+assetsUrl]]css/default.css [frontend_js] => [[+assetsUrl]]js/default.js [actionUrl] => [[+assetsUrl]]action.php [formSelector] => ajax_form [objectName] => AjaxForm [hooks] => FormItSaveForm,email [emailSubject] => Заявка с сайта [emailTo] => olegdumar@gmail.com [emailFrom] => info@volna.in.ua [emailTpl] => emailTpl [customValidators] => phoneValid [validate] => name:required,phone:phoneValid,email:required [validationErrorMessage] => УВАГА<br>У формі помилки, виправте їх [successMessage] => ДЯКУЄМО<br>Ваше звернення відправлене [vTextRequired] => Заповніть це поле )

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені